Zadzwoń do nas

509-629-389

O nas

Nasza firma jest jedną z najstarszych w Polsce, która zajmuje się techniką kominową i wentylacyjną. Od 1989 jesteśmy prekursorem wielu nowatorskich rozwiązań, które znalazły uznanie wśród tysięcy naszych klientów m.in. Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, Lubella S.A. w Lublinie, Elektrownia Milicz, zakłady produkujące części samochodowe FAURECIA.

Jesteśmy solidnym dostawcą i odbiorcą, co znajduje potwierdzenie w wieloletniej współpracy z renomowanymi firmami. Najwyższa jakość jest wyznacznikiem naszych działań na wielu płaszczyznach biznesu.

Aktualny profil firmy to sprzedaż detaliczna i hurtowa oraz montaż kominów ze stali chromoniklowej, kominów ceramicznych, systemów wentylacyjnych: grawitacyjnych, hybrydowych i mechanicznych.

Naszymi klientami są developerzy, firmy budowlane i instalacyjne, sklepy i hurtownie materiałów instalacyjnych i budowlanych, instytucje państwowe i kościelne, spółdzielnie mieszkaniowe.

Firma i wszystko co się wokół niej dzieje jest pasją właścicieli i współpracowników.

Dostawa w 48 godzin

Tylko u nas mogą Państwo liczyć na dostawę zamówionych systemów kominowych w ciągu 48h! Nasza firma charakteryzuje się wysoką kulturą pracy i obsługi Klientów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości oferowanych produktów.

Sprzedajemy gotowe systemy kominowe oraz akcesoria, które dostarczamy do Klientów własnym transportem. Dzięki temu możemy zapewnić dostawę w przeciągu 48h!