O nas

Nasza firma jest jedną z najstarszych w Polsce, która zajmuje się techniką kominową i wentylacyjną. Od 1989 jesteśmy prekursorem wielu nowatorskich rozwiązań, które znalazły uznanie wśród tysięcy naszych klientów m.in. Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, Lubella S.A. w Lublinie, Elektrownia Milicz, FAURECIA Grójec, PINI POLONIA w Kutnie.

Jesteśmy solidnym dostawcą i odbiorcą, co znajduje potwierdzenie w wieloletniej współpracy z renomowanymi firmami. Najwyższa jakość jest wyznacznikiem naszych działań na wielu płaszczyznach biznesu. Każdego klienta traktujemy jako partnera z indywidualnym podejściem do sprawy. Główny profil firmy to sprzedaż hurtowa systemów kominowych ceramicznych i kwasoodpornych. Posiadamy ekipy wyspecjalizowanych montażystów zajmujące się montażem kominów oraz systemów wentylacyjnych: grawitacyjnych, hybrydowych i mechanicznych.

Naszymi klientami są hurtownie i składy budowlane, developerzy, firmy budowlane i instalacyjne, hurtownie instalacyjne, instytucje państwowe i kościelne, spółdzielnie mieszkaniowe.

Firma i wszystko co się wokół niej dzieje jest pasją właścicieli i współpracowników.


Nasze certyfikaty


Spełniamy oczekiwania

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście i dopasowanie oferty. Od wielu lat jesteśmy prekursorem nowatorskich koncepcji, dlatego też korzystając z naszego doświadczenia, możemy wdrożyć realizacje, które będą odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów.

Najwyższa jakość

Jako jedna z najstarszych firm na rynku, która od zawsze stawiała na jakość i profesjonalizm, możemy cieszyć się uznaniem tysięcy zadowolonych klientów. Wysoka jakość produktów, nowatorskie rozwiązania i doskonale przygotowany zespół montażystów sprawiają, że zaufało nam wielu dużych przedsiębiorców m.in. spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy czy też hurtownie i składy budowlane.

Fachowe doradztwo

Doświadczenie zbierane przez lata sprawia, że znamy się na swojej pracy. Zatrudniamy wykwalifikowanych doradców i profesjonalnie przygotowanych montażystów, dzięki czemu możemy indywidualnie podchodzić do każdego Klienta. Jesteśmy solidnym dostawcą usługi, dlatego nawiązując współpracę z nami, mogą być Państwo spokojni o rzetelne wykonanie zlecenia.

Kontakt z nami

KNM Systemy Kominowe
ul. Słowackiego 12/2
26-600 Radom

Formularz zapytania